Wczasy z partnerem czy z kumpelą?

Wakacje z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu bądź podobnych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To też całe ogrom perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o bezbłędnie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.